Pokaż menu podstrony

Profesjonalne wideofilmowanie skoku w tandemie

Profesjonalne filmowanie

Skok w tandemie to niezwykłe przeżycie - dlatego też Skydive.pl oferuje usługę filmowania i fotografowania. Chcemy zaoferowac Ci usługę na jak nawyższym poziomie dlatego też w naszej ofercie nie znajdziesz filmowania z tzw. "ręki", która nie zawiera w sobie zdjęć i nie zapewnia odpowiedniej jakości materiału. Nasi klienci przy zakupie filmowania w pakiecie otrzymują zdjęcia wysokiej rozdzielczości. Zmontowany film HD wraz z fotkami, otrzymasz od nas 30 min po swoim skoku. Od razu możesz wrócić do tych niezwykłych chwil i dzielić sie nimi z rodziną i przyjaciółmi!

Wszyscy nasi kamerzyści filmują w standardzie HD jednymi z najlepszych kamer serii CX firmy SONY. Istotnym czynnikiem jest również  dodatkowy obiektyw kamery. W naszej szkole używamy obiektywów szerokokątnych x 0.3 odpowiednich do nagrywania w standardzie HD. Takie zestawienie gwarantuje dużo lepszą jakość video niż w przypadku małych kamer typu Go Pro z plastikowymi i małymi obiektywami a szeroki kąt obiektywu spowoduje, że każda chwila Twojego skoku zostanie uchwycona.

Fotografia spadochronowa to oddzielny rozdział. Używamy sprzętu fotograficznego najwyższej klasy. Obecnie fotografujemy takimi aparatami jak Canon 5D mark III, Canon 5D mark III, Canon 7D Canon 500D. 18 megapikseli gwarantowane. Tak samo jak w przypadku kamer, tu również wykorzystujemy obiektywy szerokokątne tak by uchwycić w kadrze każdy moment Twojej przygody. Obecnie używamy obiektywów Canon 15mm fisheye, Canon 10-22mm oraz Sigma 10mm fisheye. Do wyzwalania migawki używamy wężyków pneumatycznych-  rozwiązanie używane przez najlepszych kamerzystów spadochronowych na świecie. Nasze umiejętności i sprzęt pozwalają nam precyzyjnie wybierać momenty uchwycone migawką aparatu, dzięki czemu, materiał jaki otrzymujesz jest poprawnie skadrowany i doświetlony.
 
Opanowaliśmy sztukę filmowania w powietrzu niemal do perfekcji, dzięki czemu Twój film ze skoku w tandemie będzie dynamiczny. Oglądając swój film, możesz spodziewać się ujęć z bliskiej jaki i z dalszej perspektywy. Uchwycimy dynamikę wyjścia z samolotu jak i okoliczny krajobraz z góry z Tobą w pierwszym planie. Wszystko to dzięki profesjonalnym kombinezonom do filmowania. Poza filmowaniem uwielbiamy się też z Wami bawić w powietrzu. Zawsze przybijemy piątkę lub żółwika ;) Dbamy o to by skok z nami pozostał długo w Waszej pamięci. 
 
Dla czego warto skorzystać z usługi filmowania i fotografowania? Kiedy Twój tandempilot dba o Twoje bezpieczeństwo, kamerzysta w tym czasie gwarantuje Ci świetną zabawę. Dba o twój uśmiech, pomaga Ci czerpać radość ze skoku, a dzięki materiałom będziesz mógł się nim cieszyć każdego następnego dnia.
 
Uśmiechnięty kamerzysta gwarantowany!