Pokaż menu podstrony

Skoki spadochronowe Warszawa

Przasnysz - skoki spadochronowe Warszawa, Olsztyn, Lublin

Mieszkasz w Warszawie i masz ochotę na szalony weekend? Wybierz skoki tandemowe z naszym ośrodku Skydive w niedalekim Przasnyszu i baw się dobrze!

Organizujemy skoki nie tylko w naszej głównej bazie znajdującej się na lotnisku Kruszyn koło Włocławka, ale również przygotowaliśmy ofertę na innych lotniskach w Polsce, aby korzystanie z naszych usług było jeszcze bardziej wygodne dla tych, którzy mieszkają w innych częściach kraju takich jak np. Warszawa, Lublin czy Olsztyn.

Przasnysz znajduje się około 80 kilometrów w kierunku północnym od Warszawy. Bez problemu dojadą tutaj także mieszkańcy takich miast jak Olsztyn i Lublin oraz okolicznych miejscowości. To malownicze miasteczko, które obfituje w kilka ciekawych zabytków – warto pozostać tu na dłużej i odwiedzić je podczas swojej przygody. Strefa zrzutu spadochronowego znajduje się na lotnisku Aeroklubu Północnego Mazowsza – to lotnisko trawiaste położone 1 kilometr na wschód od Przasnysza w Sierakowie. Na wyposażeniu lotniska znajduje się nowoczesny samolot Cessna, który wykorzystywany jest do skoków tandemowych z maksymalnej wysokości 4000 metrów. Także dostępny jest bar oraz miejsca noclegowe.

Zarezerwuj skok tandemowy na lotnisku w Przasnyszu jeszcze dzisiaj razem z nami – zapraszamy!

transparent